Biz Kimiz

Firmamız kurucusunun yılları aşkın iş tecrübesi ile toptan hırdavat – nalbur sektöründe ülkemize hizmet vermektedir. Günden güne gelişen ürün pörtföyümüz ve pörtföyümüzde bulunan tüm ürünlerimizin sahip olduğu CE belgeleri ve Kalite belgelerimiz ile kalite standartlarımızı en üst seviyeye taşımaktayız.

Değerli müşterilerimize her zaman en doğru ve ekonomik çözümleri sunmayı amaç edinmiş, müşterilerimizin memnuniyeti için güvenli ve kaliteli ürünler tedarik etmek, ürünlerimizin Standardını sürekli geliştirme çaba ve gayretiyle AR-GE çalışmalarınızı sürdürmek, servis hizmetlerimizi ve kendimizi sürekli yenilemek, ” KALİTE KONTROL EDİLMEZ , ÜRETİLİR” İlkesiyle hatasız hizmet vermeye gayret göstermekteyiz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak, toplam kalite, ürün ve hizmetleriyle adından söz edilir ulusal bir şirket olmak, mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olan bir firmayız. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğu temel prensibimizdir.

Teknolojik yatırımlarla sürekli desteklenen güvenli ve kaliteli ürün yapısını geliştirerek, yenilikçi, yaratıcı ve küresel trendlere uyan özgün ürün tasarımlarını üstün hizmet anlayışı ile sunarak, yüksek düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlaması ile bölgesel pazarlarda lider, dünya pazarlarında etkin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, uluslararası rekabete uyumlu ve sürekli gelişen bir dünya şirketi olmaktır.
Müşterimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyeti ile birlikte güvenlerini daima ön planda tutarak kaynaklarımızın en verimli şekilde, ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutulması sağlanarak kullanılması sonucu, gelecek nesillere her bakımdan mükemmel bir dünya şirketi bırakmaktır.

Süreç Yönetimi

01.
Piyasa Ön Araştırması

Müşterilerimizin istek ve şikayetlerine göre piyasa araştırmamızı yapıyoruz.

02.
Fikir & Konsept

Aldığımız dönütlere göre iş planımızı oluşturuyoruz.

03.
Dizayn

İş planımız doğrultusunda aksiyon alıyoruz.

04.
Satış

Ürünlerimizi hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Yeni Teknolojinin Bir Parçası

Gürsan El Aletleri

Firmamızın ayrıcalıklı müşterilerinden olmak için yalnızca bir telefon uzağınızdayız.

Shopping Cart